S24AG320NU
Samsung Odyssey G3 S24AG320NU MonitorSAMSUNG
Gamer LED monitor, 24", FullHD, 1 ms, 165Hz, VA, FreeSync Premium, HDMI,
24 Hónap Garancia
Raktáron
Raktáron
utolsó darab
Kosárba
71808
LEGO® NINJAGO® - Kai elemi tűzrobotjaLEGO®
utolsó darab
Kosárba
76922
LEGO® Speed Champions - BMW M4 GT3 és M Hybrid V8 versenyautókLEGO®
LEGO Speed Champion 76922 Bmw M4 Gt3 & Bmw M Hybrid V8 Versenyautók
sandberg-10000mah-vezetek-nelkuli-powerbank-(1x-usb-c-1x-usb-a)-magsafe-es-qi-tamogatassal
Sandberg 10000mAh Vezeték nélküli Powerbank (1x USB-C, 1x USB-A), MagSafe és Qi támogatással
10 000 mAh powerbank MagSafe/Qi töltéssel, USB-C 22,5W gyorstöltéssel.